Hotel Mariánské Lázně Goethe

Lázeňský hotel Goethe, který se nachází ve známých Mariánských Lázní v přírodní rezervaci Slavkovský les, láká především hosty k odpočinku, dýchání čertsvého vzduchu a příjemné relaxaci bez stresu. Budova, která prošla v roce 2008 celkovou rekonstrukcí, odpovídá současným požadavkům na relaxaci, léčení a aktivní odpočinek.

Ubytování
Lázeňský hotel Goethe poskytuje ubytování v 29 pokojích různých kategorií, včetně 2 apartmánů. Pokoje jsou vybaveny  koupelnou s vanou nebo sprchou, WC, televizor s možností příjmu českých, německých a ruských programů, telefon, minibar, sejf, fén, župan a pantofle. Ve většině pokojů je internetové připojení. Možnost parkování za poplatek 100,- Kč


Restaurace
Navštivte útulnou restauraci s impozantním názvem Klášterní cesta nacházící se v útrobách hotelu.
V restauraci jsou nabízena jídla české i mezinárodní kuchyně. Snídaně se podává formou švédského stolu. Ke strávení příjemného večera, ale i dne je k dispozici stylová vinárna s velkým výběrem moravských vín umístěna ve sklepení z počátku 19. století,  které bylo objeveno při rekonstrukci hotelu.

Relaxace
Lázeňský pobyt v Mariánských Lázních je určený převážně pro léčbu širokého spektra onemocnění - od nemocí pohybového ústrojí, nemocí ledvin a močových cest, po léčbu respiračních, gynekologických, metabolických či onkologických onemocnéní. Hotel Goethe nabízí procedury jako: perličková koupel, parafango, vymývání střev, minerální koupel s přísadou solí z Mrtvého moře, koupele s přísadou bylin, ultrazvuk, elektroléčba, inhalace, masáže, léčebný tělocvik v bazénu.

Okolí
Mariánské Lázně jsou nejmladší z proslulého trojúhelníku západočeských lázeňských měst. Na 100 minerálních pramenů vyvěrá v Mariánských Lázní a okolí  obsahem oxidu uhličitého a minerálních solí, z nichž je zachyceno a využíváno 53 pramenů.  Mariánské Lázně pravidelně navštěvovalo mnoho významných hostů, kteří se zasloužili o věhlas Mariánských lázní na celém světě.

Hotel Mariánské Lázně Goethe - Služba na recepci je 24 hodinHotel Mariánské Lázně Goethe -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Mariánské Lázně Goethe - K hotelu přísluší parkovištěHotel Mariánské Lázně Goethe - disponuje restauracíHotel Mariánské Lázně Goethe -  je k dispozici připojení na internetHotel Mariánské Lázně Goethe - disponuje kavárnouHotel Mariánské Lázně Goethe - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Mariánské Lázně Goethe - přijímá kreditní karty VISAHotel Mariánské Lázně Goethe - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Mariánské Lázně Goethe - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Mariánské Lázně Goethe - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Mariánské Lázně Goethe - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Mariánské Lázně Goethe - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Mariánské Lázně Goethe - na pokojích je telefonADRESA
Hotel Goethe, Závišín 3
Mariánské Lázně 35301 Česká Republika
Tel: +420-222 532 534
Tel: +420-844 223 113
Hotel-Marianske-Lazne-Goethe@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 16 m/s
Hotel Goethe ubytování Mariánské Lázně Aktuální počasí skoro zataženo

Doporučte tyto stránky: